خاطـرات

خاطـرات

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
پیوندها

انقلاب ما که که برگرفته از قیام عاشوراست و ریشه در همان عقاید عاشورایی‌ دارد، تنها یک رخداد تاریخی نیست بلکه یک حادثه ریشه‌دار فرهنگی و عقیدتی است و هر سال که می‌گذرد با وجود توطئه و تلاش دشمنان برای منزوی کردن آن تازه‌تر و کاراتر می‌شود.

مگر مضمون و محتوای عاشورا، منزوی شدنی است که انقلاب عاشورایی ملت بزرگ ایران اسلامی، منزوی شود، آورده شده است: انقلاب اسلامی ایران به تبع حرکت و حیات سرور آزدگان جهان حضرت حسین بن علی‌(ع)، خیزش و خاستگاهی جریان ساز است که ریشه در جغرافیای یکپارچگی و وحدانیت دارد.

 انقلاب اسلامی ایران که با رهبری حضرت امام خمینی‌(ره) و پشتیبانی ملت ایران انجام شد نه تنها سبب قطع ید و منافع استکباری شد، بلکه تحولی را در دنیای اسلام و نور امیدی در دل مستضعفان جهان به‌وجود آورد که با الگوگیری از آن منافع ظالمان و ستمگران به خطر افتاد.

این پیروزی انقلاب اسلامی معادلات سیاسی استکبار را در ادامه سیاست سلطه و تقسیم استعماری جهان بر هم زد، افزوده شده است: این انقلاب از سوی دیگر توانست یکی از مستحکم‌ترین رژیم‌های وابسته و حمایت شده از سو‌ی استکبار جهانی را ریشه‌کن کند.

  انقلاب اسلامی یک حقیقت انکارناپذیر است، آورده است: هر چند که انسان‌های واداده و ضعیف النفس می‌خواهند این ارزش‌ها را نادیده بگیرند، نمی‌توانند چرا که این انقلاب برگرفته از ارزش‌های والای حسینی است.

امروز آمریکا و اسرائیل در هیچ جای دنیا احساس امنیت نمی‌کند و تمام منافع خود را نه تنها در دنیا بلکه در درون خود نیز در خطر می‌بیند.

صهیونیسم از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون لحظه‌ای از تجاوزگری و بحران آفرینی علیه کشور ما فرو گذاری نکرده است و این روزها جهان به وضوح شاهد جنگ افروزی و درنده خویی استکبار علیه کشورهای اسلامی است.

ما ضمن دعوت از مردم این شهرستان برای شرکت هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی 22بهمن آورده است: پاسداران و بسیجیان نیز همگام و همپا با سایر مردم این شهرستان ضمن حضور پرشور در مراسم جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و به ویژه راهپیمایی عظیم 22 بهمن، آمادگی خود را راستای خدمت در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور اعلام می کنند.

  پایگاه بسیج صاحب­الزمان دست در دست آحاد ملت تحت رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای‌ دفاعی برومند و حماسه‌ای دیگر را در برابر شیطان بزرگ رقم زده و در پاسداری از آرمان‌های بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ چیز دریغ نخواهند ورزید.

ساخت، رشد و غنی سازی انرژی هسته ای نه تنها حق مسلم ملت ما است، بلکه پیشرفت در این مسیر نیز حق مسلم ما می باشد. چرا که حضرت امام خامنه ای می فرماید : حرکت ارزشمند و افتخارآمیز جوانان ایرانی در دستیابی به دانش بومی هسته‌ای یک اقدام تاریخ‌ساز و تمدن‌ساز است و این حرکت علمی باید با قوت به پیش برود و در ابعاد مختلف گسترش یابد.

مسئله مقاومت در منطقه امریست مهم که هیچکدام از کشورهای منطقه غرب آسیا (بنا به گفته رهبری جهت عدم استفاده از عبارت خاورمیانه) نمیتوانند بدون حضور ایران برای منطقه تصمیم گیری کنند. چرا که پس از انقلاب اسلامی ایران و تحقیر مستکبران بزرگی چون آمریکا، انگلیس و رژیم نحس و نجس اسرائیل، ایران تبدیل به قدرت بی چون و چرای منطقه تبدیل شده است. حضور حزب الله لبنان و سربازان مدافعین حرم منتصب به گردان ابالفضل العباس در سوریه، خط اول مقاومت امریست ستودنی که خود به جهانیان ثابت میکند که هیچ موجودی نمی تواند برای مسلمین جهان اعم از شیعه و سنی تصمیم گیری کند.

اینجانب به عنوان عنصر کوچکی از جامعه دانشگاهیان، خبرنگاران، فرهنگیان، اصناف و بسیج اعلام میدارم ، تا آخرین توانم را در جهت حفظ آرمان های امام راحل ، پیشبرد راه شهدای هشت سال دفاع مقدس و ادامه راه شهدای هسته ای و پیروی از صحبتهای رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای به کار گیرم و با پیشبرد دانش علمی خود چه در عرصه عمومی و چه در عرصه مجازی عامل موثری باشم تا پله های ترقی به وسیله نیروهای ارزشی طی شده و فاتح قله های افتخار باشیم.

 

و امروز پس از گذشت 35 سال از تولد انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار شهرستان زرندیه با حضور باشکوه در راهپیمایی عظیم، این روز و با توکل به خداوند، پرچم خونرنگ این نظام مقدس را به صاحب اصلی‌اش حضرت بقیه الله اعظم (عج) خواهند سپرد.

بهرام همایون

عضو هیات مدیره انجمن وبلاگ نویسان

شهرستان زرندیه

۹۲/۱۱/۱۴
ناصر صلاح

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.